Pages

Friday, August 2, 2013

Liina Travels facebookis ning video Hiina külaelust

Vahelduseks peaks siia ka ikka miskit kirjutama. Esiteks siis selline uudis, et vahepeal sai liinatravels'i jaoks facebooki leht tehtud, mida saab siit jälgida: https://www.facebook.com/LiinaTravels 

Hiina elust nii palju, et viimaste nädalate ja üldse kogu Hiinas oldud aja suurimaks elamuseks oli kindlasti kohaliku küla nägemine. Lucy kutsus mind pühapäeval enda perele külla, kes elavad väikeses külas Xiantao lähedal. Sinna sõitmiseks kulus meil umbes tunnike rattaga ja olimegi keset loodust ja külaelu. Seal pole varem kunagi ühtegi välismaalast käinud, seega polnud ka paljud külaelanikud varem välismaalasi näinud ja minu heledad juuksed ja silmad ning pikk kasv tõmbasid ikka korralikult tähelepanu.

Mina koos Lucy vanaisaga:

Kohalik külamees, kes oli rõõmus, kuna nägi esimest korda elus välismaalast:

Lucy'ga riisipõldude vahel 40-kraadises kuumuses:

Lucy vanaisa enda tiigi ääres kalu toitmas:

Hiina külatänav:


Külas elab umbes 200inimest ning see asub riisipõldude vahel, vahetus läheduses on ka palju tiike, kus kohalikud külamehed kalu kasvatavad. Sellest ka väike video:

Vahepeal on hakanud mu aeg vabatahtlikuna lõppema. Kolmapäeval oli viimane tund teismelistega ning eile lasteaiaga. Üks nädal veel ja saabki inglise keele õpetamine läbi.. eks siis paistab, mis saama hakkab!

Laeks veelgi pilte üles, kui nett natukenegi kiirem oleks, kuid mis siis ikka.. minge vaadake pilte mu hiina blogist ja soovitan lugeda postitust hiinlaste koolielust! Selle leiate SIIT!

Päikest teile ja nautige suve!!! :)

No comments: